Hakkımızda

HUDİCAL Hakkında

Ugimax ekibi olarak beri amacımız güzel ülkemizin toprağını, suyunu, güneşini kullanarak bilim dünyasının “mucizevi besin”, "mükemmel besin", “süper besin” olarak adlandırdığı mikroalg (yosun) türlerin üretimini yapmak, istihdam oluşturmak, insanların sağlıklı ve mutlu yaşamasına katkı sağlamaktır.

“Önce insan” düşüncesiyle hareket eden alanında uzman bir ekibe sahibiz. İnsanların solar enerjiden en üst seviyede faydalanabilmesine olanak sağlayan mucizevi protein, vitamin, mineral, enerji deposu mikroalg (yosun) türlerini besin takviyesi (ALGAMAX) ve kozmetik ürün (ALGEE) formlarında tüketime sunmaktayız. Sunduğumuz ürünler sanayi tipi bir üretim değildir. Butik üretim şeklinde her ürünle tek tek ilgilenen sağlık, gıda ve tarım bakanlığı onaylı üreticilerle çalışıyoruz. Sizin adınıza tüm ürünlerimizi yerinde inceliyor, üretim koşullarını ve etken maddelerini bağımsız laboratuarlarda testlerden geçiriyoruz.

Vizyonumuz
İnsan sağlığını her şeyin önünde tutan, bilgiye ve bilime saygı duyan, insanları bilinçli tüketici olmaları konusunda sürekli bilgilendirmeyi arzulayan, sunduğumuz ürünleri besin takviyesi ve kozmetik alanlarında herkesin tercih edeceği markalar haline getirmek isteyen, ulusal ve ticarette referans gösterilen bir firma haline gelmek için gece-gündüz çalışan, müşterilerinin, çalışanlarının, iş ortaklarının, içinde yaşadığı toplumun takdirlerini kazanarak yaptığı çalışmaları en iyi şekilde ifade etmek isteyen bir duruşa sahibiz.

Misyonumuz
Türkiye'de bilinçli tüketimin yaygınlaşmasına katkı sağlamak, tüketicilerimiz ve müşterilerimiz ile uzun vadeli ilişkiler kurmak ve sürdürmektir. Bu suretle; en sağlıklı, en güvenilir ve en kaliteli ürünleri, üstün hizmet anlayışıyla sunarak, sizlerin sağlıklı bir yaşam sürdürmesine ve mutluluğuna katkı sağlamayı hedefliyoruz.